wtorek, 21 grudnia 2010

Witaj w chmurach


Toruńska grupa spadochronowa SkyDive Toruń, która ma do zaoferowania swoim klientom szereg atrakcji z zakresu spadochroniarstwa. 
Skoki tandemowe odbywają się głównie w Toruniu w soboty i niedziele. 

Celem skoków w tandemie, jest zaproponowanie chętnym, bez skomplikowanego szkolenia, swobodnego spadania i lotu na spadochronie takiego, jakie może przeżyć tylko wyszkolony spadochroniarz
Toruńska grupa spadochronowa umożliwia także wykonywanie skoków w tandemie przez osoby niepełnosprawne. Wraz z doświadczonym instruktorem mamy możliwość przeżycia niesamowitej przygody oraz poczucia nieograniczonej wolności. SkyDive Toruń to grupa, której celem nie jest tylko zapewnienie rozrywki przygodowym skoczkom, ale szkoli osoby, które o spadochroniarstwie myślą na poważnie. Po ukończeniu kursu mamy możliwość przystąpienia do egzaminu tandemowego na pilota. Toruńska grupa oferuje też skoki w nie tylko na terenie Torunia, ale również w innych miejscach – w zależności od potrzeb. Obecnie w toruńskiej grupie spadochronowej trwa promocja tandemowa, która obejmuje okres od 30 października do 31 marca 2011 roku, w której ceny skoku w tandemie są znacznie obniżone. Dodatkowo ze skoku możemy mieć znakomitą pamiątkę w postaci filmu lub zdjęć. Ośrodek Szkolenia Spadochronowego SkyDive Toruń posiada certyfikat Ośrodka Szkolenia Lotniczego wydanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Świadczy to o wielkim doświadczeniu instruktorów, dla których bezpieczeństwo skoczków jest najważniejsze, a ich zadowolenie najlepszą nagrodą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz