wtorek, 21 grudnia 2010

Smak grozy w locie

Skoki tandemowe w Trójmieście można odbyć za pośrednictwem klubu Skydive-Club 3miasto, które oferuje swoim klientom szkolenia i kursy z zakresu spadochroniarstwa.  
Skok spadochronowy w tandemie może wykonać praktycznie każdy. Wystarczy mieć odpowiednie zdrowie, odwagę, trzeba być żądnym silnych wrażeń i ukończone 16 lat oraz nieco ponad 140 cm wzrostu. Jeżeli spełnia się te warunki, grupa Skydive-Club 3miasto zabierze nas w podniebną podróż pełną niezapomnianych emocji i wrażeń. Do końca roku grupa oferuje skoki tandemowe w każdy weekend w Pruszczu Gdańskim, jeżeli oczywiście sprzyja pogoda. W przypadku grup zorganizowanych, skoki wykonywane są też na terenie takich miast jak Toruń, Bydgoszcz, Piła czy Słupsk.  
Tandemowe skoki spadochronowe to niezwykła forma powietrznej rekreacji z dużą dawką adrenaliny. To także najszybsza i tania metoda poznania współczesnego spadochroniarstwa bez konieczności wielogodzinnego szkolenia i badań lekarskich. Skok tandemowy wykonuje się jako pasażer z instruktorem z wysokości 3000 - 4000 m. 
Mimo iż spadochroniarstwo zalicza się do sportów ekstremalnych, to jest to jednak najbezpieczniejsza dyscyplina sportowa. Instruktorzy działający w Skydive-Club 3miasto to bardzo doświadczeni skoczkowie, posiadający specjalne uprawnienia do wykonywania tego rodzaju sportu.
Spadochron tandemowy to zestaw dwóch czasz: głównej i zapasowej wyposażony dodatkowo w specjalne urządzenie zabezpieczające ADD. Trójmiejski klub skacze głównie weekendy, zaś terminy odbywanych lub mających się odbyć skoków można sprawdzić sprawdzić w kalendarzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz